Atsisiųskite Healthilife leidinius apie nakvišų aliejų:
 
 
Atsisiųsti ›
 
Atsisiųsti ›
 
 
Jūsų PMS testas
Sužinokite, kokio lygio Jūsų PMS!
 
 
 
El. paštas
 
 
Slaptažodis
 
Pamiršote slaptažodį?
Spauskite čia
 
Naujas lankytojas?
Užsiregistruokite!
Naujienos arrow Jeigu Jums PMS arrow Kaip nugalėti PMS?
 
Kaip nugalėti PMS?
Ar Jūs esate iš tų daugybės moterų, kurios kenčia PMS simptomus ir kurioms PMS trikdo įprastą gyvenimo ritmą? O gal kiekvieną mėnesį patiriate varginančius ir nemalonius simptomus, bet galvojate, kad neįmanoma jų atsikratyti?

Kokie yra PMS simptomai?
Kiekvieną sykį, likus savaitei ar daugiau iki menstruacijų pradžios, daugelis moterų jaučia ciklinius pokyčius. Su PMS siejami daugiau kaip 200 simptomų, tačiau dažniausiai pasireiškiantys yra šie: irzlumas, nervingumas, alkio priepuoliai arba, priešingai – apetito nebuvimas, krūtų jautrumas ir skausmas, odos bėrimai, galvos skausmai.

Skaitykite toliau, kaip sumažinti šiuos varginančius simptomus ir kaip priešmenstruaciniu periodu galite padėti pati sau, vartodama Healthilife nakvišų aliejų, rinkdamasi tam tikrą maistą ir nusiteikdama pozityviai, kad jaustumėtės geriau.

Kas įtakoja PMS?
Antrąją menstruacinio ciklo dalį moters savijauta pasikeičia dėl daugelio priežasčių – hormonų pusiausvyros pakitimų, įtampos, genetikos, vitamino B trūkumo.

Tačiau, vartodama vitaminus, rinkdamasi tam tikrą maistą, moteris gali reguliuoti PMS simptomų stiprumą, sumažinti jų atsiradimo riziką, o kai kurių iš viso išvengti. Kaip tai padaryti?

Kas iš tikrųjų padeda sumažinti nemalonius simptomus?
Moterys, vartojančios Healthilife nakvišų aliejų teigia, kad pokyčiai akivaizdūs, nes didžiajai jų daliai priešmenstruacinio sindromo simptomai sumažėjo arba išnyko, o menstruacinis ciklas susitvarkė.

Vienoms dingo iki tol kankinęs krūtų maudimas, pilvo pūtimas, skausmai menstruacijų metu, kitos džiaugėsi ir akivaizdžiu psichologinės savijautos pagerėjimu – sumažėjusiu irzlumu ir nuotaikų svyravimu, dingusia įtampa.

„PMS periodu pablogėja ir veido odos būklė – odą išberia, ji tampa riebesnė. Gama linoleno rūgštys, kurių šaltinis yra Healthilife nakvišų aliejus, slopina fermento 5-alphareductase veiklą, kuris yra pagrindinis riebios odos kaltininkas. Todėl Healthilife nakvišų aliejus naudingas esant acne vulgaris (paprastiesiems spuogams),“ – teigia Vilniaus Teisės ir verslo kolegijos studijų vedėja ir kosmetologė Janina Ulonienė.

Labai svarbu tai, kad teigiamas nakvišų aliejaus poveikis moters savijautai priešmenstruaciniu periodu patvirtintas ilgamete vartojimo patirtimi – tai dar kartą įrodo, kad PMS iš tiesų galima nugalėti, nesiimant drastiškų priemonių.

Ką dar galite padaryti dėl savęs?
Vienas iš PMS palydovų – bloga nuotaika ir pesimizmas. Pasistenkite daugiau dėmesio skirti mėgstamai veiklai, palepinkite save, jei įmanoma, pamėginkite perkelti stresą keliančius įvykius savaitei po mėnesinių.

Tinkamai parinkti maisto produktai taip pat daro įtaką moters savijautai priešmenstruaciniu periodu.

Lentelėje apačioje pamatysite, kokių produktų patartina vartoti daugiau (pvz., turinčių angliavandenių), o kokių vertėtų atsisakyti ar bent jau sumažinti jų vartojimą.

 
 
 
Taip pat skaitykite:
 
Kaip nugalėti PMS
Pirmosios pagalbos prieš PMS vaistinėlė
Kaip sumažinti PMS simptomus
Faktas: PMS galite nugalėtiKomentarai (1)
elona 16-11-2011 01:06
prastai jauciuosi tuo laikotarpiu pabandysiu jusu siuloma siuloma nakvisu aliejus kapsules aciu
 
Komentarus gali rašyti tik prisijungę lankytojai.
Jeigu nesate registruotas lankytojas, užsiregistruoti galite čia.
 
 
 
© - Healthilife.lt - visos teisės yra saugomos.