Atsisiųskite Healthilife leidinius apie nakvišų aliejų:
 
 
Atsisiųsti ›
 
Atsisiųsti ›
 
 
Jūsų PMS testas
Sužinokite, kokio lygio Jūsų PMS!
 
 
 
El. paštas
 
 
Slaptažodis
 
Pamiršote slaptažodį?
Spauskite čia
 
Naujas lankytojas?
Užsiregistruokite!
Naujienos arrow Jeigu Jums PMS arrow PMS būna... Ne tik moterims!
 
PMS būna... Ne tik moterims!
Moksliškai yra įrodyta, kad didžioji dauguma moterų jaučia varginančius PMS simptomus. O kaip vyrai? Ar jiems būna PMS?

Tikriausiai Jums yra tekę patirti vyriško pykčio priepuolius, nereikalingus priekaištus ar šiaip blogos nuotaikos protrūkius, kuriems, atrodo, net nėra rimtos priežasties. Kodėl taip nutinka? Pastebėta, kad tiek vyrai, tiek moterys patiria neprognozuojamas nuotaikų kaitas būtent dėl hormonų svyravimo organizme.

Kodėl vyksta nuotaikų ir savijautos svyravimai?
Atsakymas vienintelis ir paprastas – mūsų nuotaikas ir savijautą veikia hormonai. Estrogeno pokyčiai sukelia sunkumus moterims, o testosteronas – vyriškas hormonas – įtakoja vyrus, jų savijautą bei nuotaikas.

Vyrai, kaip ir moterys, tam tikru laikotarpiu išgyvena panašius simptomus, kokius moterys patiria PMS metu. Vyrų organizmas reaguoja ir vėlesniame amžiuje, kurį moterys vadina menopauze.

Kaip hormonai įtakoja mūsų santykius?
Daugelis dalykų, įskaitant ir biochemiją, įtakoja mūsų reakciją, bendravimą, santykius su mums svarbiais žmonėmis. Net labai glaudžios ir puikiai sutariančios poros turi įveikti nuotaikos svyravimus, užprogramuotus gamtos.

O dabar – patarimas tiems, kurie nori išvengti lėkščių daužymo namuose. Kai jaučiate, kad Jūsų partneris nori išlieti ant Jūsų savo blogą nuotaiką ar susierzinimą, nepriimkite to labai asmeniškai ir rimtai. Neleiskite jo blogai nuotaikai sugadinti Jums dienos. Tiesiog leiskite tam žmogui išgyventi PMS... Ir tiek Jūsų, tiek jo gyvenimas rytoj jau bus žymiai geresnis.


Rašyti komentarą
 
Komentarus gali rašyti tik prisijungę lankytojai.
Jeigu nesate registruotas lankytojas, užsiregistruoti galite čia.
 
 
 
© - Healthilife.lt - visos teisės yra saugomos.