Atsisiųskite Healthilife leidinius apie nakvišų aliejų:
 
 
Atsisiųsti ›
 
Atsisiųsti ›
 
 
Jūsų PMS testas
Sužinokite, kokio lygio Jūsų PMS!
 
 
 
El. paštas
 
 
Slaptažodis
 
Pamiršote slaptažodį?
Spauskite čia
 
Naujas lankytojas?
Užsiregistruokite!
Naujienos arrow Kaip palengvinti menopauzę arrow Manęs nebegąsdina menopauzė!
 
Manęs nebegąsdina menopauzė!
Visą laiką bijojau artėjančios menopauzės, tiksliau, nemalonių jos simptomų,– sako 54 metų Valentina Dapkienė.

Neseniai pajutau pirmuosius menopauzės simptomus – karščio pylimus ir žymiai pagausėjusį prakaitavimą dieną ir naktį. Esu savivaldybės darbuotoja, nuolat bendrauju su žmonėmis, tad netikėti karščio pylimai mane iš tiesų vargino ir glumino. Jaučiausi nepatogiai, kai darbo metu prasidėdavo karščio pylimo priepuolis. Visą laiką bijojau artėjančios menopauzės, tiksliau, nemalonių jos simptomų,– sako 54 metų Valentina Dapkienė.

Neseniai pajutau pirmuosius menopauzės simptomus – karščio pylimus ir žymiai pagausėjusį prakaitavimą dieną ir naktį. Esu savivaldybės darbuotoja, nuolat bendrauju su žmonėmis, tad netikėti karščio pylimai mane iš tiesų vargino ir glumino. Jaučiausi nepatogiai, kai darbo metu prasidėdavo karščio pylimo priepuolis.

Karščio banga kildavo aukštyn, nurausdavo skruostai, kaklas, rankos, išpildavo prakaitas, patankėdavo kvėpavimas. Po priepuolio pradėdavo krėsti šaltis, jausdavau nuovargį.

Menopauzė trukdo man gyventi
Sakau atvirai – menopauzės simptomai trukdė mano įprastam gyvenimo ritmui, atsirado baimė, kad karščio pylimai pasikartos netinkamiausiu metu. Be to, ypač vargino gausus prakaitavimas naktį – negalėdavau gerai išsimiegoti, dažnai prabusdavau, ryte jausdavausi pavargusi, negalėdavau susikaupti ir dirbti.

Supratau, kad toliau taip kankintis negaliu, be to, menopauzės simptomų ne mažėjo, o daugėjo – tapau irzlesnė, nuotaikos svyravo nuo džiaugsmingų iki visiškos apatijos darbui ir šeimai.

Nakvišų aliejus – menopauzės simptomams šalinti
Kartą toks karščio pylimo priepuolis užėjo, apsilankius draugei. Ji stebėjosi, kodėl nevartoju jokių preparatų, skirtų menopauzės simptomams slopinti. „Žinau, kokie nemalonūs ir varginantys menopauzės simptomai. Ginekologas man rekomendavo pastoviai vartoti Healthilife nakvišų aliejų. Jau po kurio laiko pastebėjau pagerėjimą – nebevargino karščio pylimai, prakaitavimas, o gydytojas pastebėjo, kad normalizavosi kraujospūdis ir cholesterolio kiekis kraujyje,– sakė ji.

Apie Healthilife nakvišų aliejų jau buvau girdėjusi – kad jis padeda odai, palengvina priešmenstruacinio periodo simptomus, tad iš karto apsisprendžiau jį vartoti.

Healthilife nakvišų aliejus padeda!
Nakvišų aliejaus poveikį tikrai pajutau – sumažėjo karščio pylimo priepuoliai, galiausiai visiškai išnyko. Nebevargino gausus prakaitavimas, naktimis galėjau puikiai išsimiegoti, o dieną būti darbinga, bendrauti su žmonėmis, nebijodama menopauzės simptomų pasireiškimo.

Kad vartoju nakvišų aliejų, pasakiau savo ginekologei. Ji labai teigiamai atsiliepė apie šį preparatą, džiaugėsi, kad dar vienai moteriai menopauzės laikotarpis bus lengvesnis ir paskatino nakvišų aliejų vartoti nuolatos.

Vėl su puikia nuotaika dirbu mėgstamą darbą, nebesu irzli, nervinga, o vyras pastebėjo, kad netgi atrodau jaunesnė.

Menopauzė manęs nebegąsdina
Pasirodo, bijojau menopauzės, nes nežinojau, kaip sumažinti jos simptomus. Dabar žinau, kad yra nakvišų aliejus, kuris palengvina nemalonius menopauzės simptomus ir padeda gyventi visavertį gyvenimą.

Nereikia taikstytis su menopauzės simptomais ar jų gėdytis – menopauzė nėra senatvės pradžia.

Nakvišų aliejų patariu vartoti ir savo draugėms – noriu, kad šis moters gyvenimo periodas jų netrikdytų ir negąsdintų.
 
 
 
Taip pat skaitykite:
 
Menopauzės simptomams mažinti – nakvišų aliejus
Kaip pagerinti savijautą menopauzės laikotarpiu?
Ar Jus vargina šie menopauzės požymiai?Komentarai (2)
grazina 23-03-2009 10:41
taip. galiu patvirtinti - nakvišų aliejus padeda :)
Ramute 29-04-2009 08:35
Jau ne pirma kartą vartoju šitą stebuklingą vaistą-ačiū,kad rūpinatės MUMIS!
 
Komentarus gali rašyti tik prisijungę lankytojai.
Jeigu nesate registruotas lankytojas, užsiregistruoti galite čia.
 
 
 
© - Healthilife.lt - visos teisės yra saugomos.