Atsisiųskite Healthilife leidinius apie nakvišų aliejų:
 
 
Atsisiųsti ›
 
Atsisiųsti ›
 
 
Jūsų PMS testas
Sužinokite, kokio lygio Jūsų PMS!
 
 
 
El. paštas
 
 
Slaptažodis
 
Pamiršote slaptažodį?
Spauskite čia
 
Naujas lankytojas?
Užsiregistruokite!
Naujienos arrow Kaip palengvinti menopauzę arrow Menopauzės simptomams mažinti – nakvišų aliejus
 
Menopauzės simptomams mažinti – nakvišų aliejus
Beveik dviems trečdaliams vyresnio amžiaus (45 – 60 metų) moterų pasireiškia menopauzės požymiai – karščio pylimai, varginantis prakaitavimas, nuotaikų kaita, depresija, sumažėjęs darbingumas.

Daugelis moterų menopauzės bijo, gėdijasi nemalonių menopauzės simptomų, bet su jais taikstosi, nes nežino, kaip šiuos simptomus sumažinti.

Kaip pasireiškia menopauzė?
Dažniausiai pirmuosius menopauzės požymius moterys pajunta 45-aisiais – 55-aisiais gyvenimo metais. Pagausėjęs prakaitavimas dieną ir naktį, karščio pylimai, padidėjęs nuovargis, nemiga, sumažėjęs lytinis potraukis, atminties sutrikimai – šie ir kiti menopauzės simptomai trikdo įprastinį moterų gyvenimą ir verčia jas jaustis nepatogiai.

Be to, moterys skundžiasi ir sveikatos problemomis – padidėjusiu kraujospūdžiu ir cholesterolio kiekiu kraujyje, kaulų ir sąnarių skausmais, pasikartojančiu galvos svaigimu.

Ką rekomenduoja gydytojai?
Menopauzė – natūralus moters gyvenimo periodas, kurio metu išlaikyti gerą savijautą gali padėti Healthilife nakvišų aliejus ir sveika gyvensena. „Moterims, kurias menopauzės periodu vargina sveikatos (ypač kraujotakos – karščio pylimo priepuoliai, prakaitavimas naktį ir dieną, pagreitėjęs širdies plakimas, aukštas kraujospūdis) ir psichologinės būklės (nuotaikos svyravimai, nerimas be priežasties, irzlumas) sutrikimai, rekomenduoju vartoti Healthilife nakvišų aliejų, – sako Vaidilija Markauskienė, medicinos klinikos „Avimedia“ bendrosios praktikos gydytoja. – Nakvišų aliejus padeda palaikyti hormonų pusiausvyrą, o tai labai aktualu, atėjus menopauzei.“

Kaip veikia Healthilife nakvišų aliejus?
Moterys, menopauzės periodu vartojusios Healthilife nakvišų aliejų, pripažįsta, kad savijauta iš tiesų pagerėja – menopauzės simptomai sumažėja. Mažiau pila karštis, nebevargina prakaitavimas, sumažėja depresija ir nuotaikų kaita, sustiprėja nagai, plaukai labiau žvilga, o oda tampa lygesnė.

Kaip palengvinti menopauzę?
Brandaus amžiaus moterims rekomenduojama daugiau judėti, vartoti kalcį, B grupės vitaminus ir nakvišų aliejų, o taip pat atidžiau rinktis maisto produktus – į savo racioną įtraukti kuo daugiau vaisių, daržovių, nepamiršti riešutų. Be to, svarbu mesti rūkyti. Šie patarimai padės jaustis geriau ir lengviau išgyventi menopauzės simptomus.
 
 
 
Taip pat skaitykite:
 
Kaip pagerinti savijautą menopauzės laikotarpiu?
Ar Jus vargina šie menopauzės požymiai? Manęs nebegąsdina menopauzė!Rašyti komentarą
 
Komentarus gali rašyti tik prisijungę lankytojai.
Jeigu nesate registruotas lankytojas, užsiregistruoti galite čia.
 
 
 
© - Healthilife.lt - visos teisės yra saugomos.