Atsisiųskite Healthilife leidinius apie nakvišų aliejų:
 
 
Atsisiųsti ›
 
Atsisiųsti ›
 
 
Jūsų PMS testas
Sužinokite, kokio lygio Jūsų PMS!
 
 
 
El. paštas
 
 
Slaptažodis
 
Pamiršote slaptažodį?
Spauskite čia
 
Naujas lankytojas?
Užsiregistruokite!
Naujienos arrow Nakvišų aliejaus nauda odai arrow Ar pasiruošėte vasaros sezonui?
 
Ar pasiruošėte vasaros sezonui?
Artėjant vasarai ir ruošiantis deginimosi sezonui, būtina tinkamai apsaugoti odą nuo saulės spindulių. Žmogaus odą veikia UVA, UVB ir UVC spinduliai – UVC spindulius sulaiko ozono sluoksnis; veikiama UVB spindulių oda greičiau sensta, raukšlėjasi, gali atsirasti gėrybinių darinių; o UVA spinduliai prasiskverbia giliau ir gali sukelti vėžio riziką.

Kaip apsaugoti odą?
Ultravioletinių spindulių skatinamos laisvųjų radikalų reakcijos, vykstančios odoje, pažeidžia kolageno ir elastinius pluoštus. Todėl ypatingai didelę reikšmę odos apsaugai turi antioksidantai – medžiagos, nukenksminančios laisvuosius radikalus ir blokuojančios jų reakcijas.

Dvimetė nakviša, iš kurios sėklų šaltuoju būdu, nenaudojant cheminių medžiagų spaudžiamas Healthilife nakvišų aliejus, vadinama gamtiniu antioksidantu. Natūralūs gamtiniai antioksidantai saugo odą nuo ultravioletinių spindulių, paruošdami ją iš vidaus ir stimuliuodami odos apsauginius mechanizmus.

Taigi, prieš prasidedant vasarai, patartina iš anksto jai pasiruošti – pradėti vartoti Healthilife nakvišų aliejų, kuriame esančios Omega-6 riebalinės rūgštys padeda apsaugoti odą nuo žalingų utravioletinių spindulių.

Lankotės soliariume?
Dažnai moterys, prieš pradėdamos degintis pajūryje, lankosi soliariume, kad oda įgautų „spalvą“. Tačiau odą reikia paruošti ne tik prieš saulės spindulių vonias, bet ir prieš deginimąsi soliariume, kad oda neprarastų tamprumo, neišsausėtų ir nepleiskanotų.

Nuolatos vartojant Healthilife nakvišų aliejų (rekomenduojama pradėti vartoti bent 1-2 mėnesius prieš deginimosi sezoną), jame esančios natūralios antioksidantinės medžiagos apsaugo odą nuo pavojingų saulės spindulių. Be to, Healthilife nakvišų aliejus veikia odą iš vidaus – neleidžia jai išsausėti, gerina odos medžiagų apykaitą.

Healthilife nakvišų aliejus saugo ir atjaunina odą
Svarbu tai, kad vartojant Healthilife nakvišų aliejų, odą galima ne tik apsaugoti nuo pažeidimų, žalingo aplinkos poveikio ir senėjimo, bet ir atjauninti UV spindulių pakenktą odą. Todėl visiems, kurie būna saulėje, deginasi soliariumuose, o taip pat ruošiasi atostogauti šiltuose kraštuose, kur saulės spindulių dar daugiau ir jie dar aktyvesni nei Lietuvoje, patartina vartoti Healthilife nakvišų aliejų.
 
 
 
Taip pat skaitykite:
 
Kaip saugiai degintis soliariume?
Nakvišų aliejus – Jūsų odai
Kaip nakvišų aliejus veikia odą?Rašyti komentarą
 
Komentarus gali rašyti tik prisijungę lankytojai.
Jeigu nesate registruotas lankytojas, užsiregistruoti galite čia.
 
 
 
© - Healthilife.lt - visos teisės yra saugomos.